KOŁO dziennikarskie

Moja szkoła jest najlepsza

KOŁO DZIENNIKARSKIE

Sobota, Luty 16, 2019, 23:15

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

(Flora Edwards)

Dnia 13 stycznia 2019 roku odbył się w całej Polsce 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak co roku w naszej gminie zbieraliśmy datki do puszek. Tegoroczna pomoc ma trafić na oddziały specjalistyczne szpitali dziecięcych. Darczyńcy mogli nas spotkać przy Kościele pw. Świętej Trójcy, na stacji benzynowej i koło Lewiatana. W tym roku kwestowali uczniowie klasy 5a: Martyna Bartnik, Nikola Adamczyk, Marta Michalska, Jakub Rozwadowski i Wiktor Ośka.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim mieszkańcom i gościom za okazaną szczodrość, życzliwość i dobre słowo.

Pierwsza grupa zebrała 493,19 zł, natomiast druga 444,50 zł, co dało łączny koszt 937,69 zł.

Podziękowania dedykujemy również organizatorom i opiekunowi Panu Leszkowi Michalskiemu.

DZIĘKUJEMY!!!

Brak komentarzy.