OSIĄGNIĘCIA uczniów      

Rok szkolny 2019/2020

 
Maciej Durajczyk  zdobył złoto w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
 
       Uczeń klasy 8  trenuje taniec towarzyski od 5 lat. Od 4 lat jego partnerką jest Julia Kozicka, uczennica SP w Głowaczowie. Ostatni sukces pary - zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Łęce Opatowskiej oznacza awans do klasy E.
       Na co dzień nasz uczeń trenuje w Klubie Sportowym Emotion w Warce, jest tancerzem Polskiego Towarzytwa Tanecznego. Na jego sukcesy przekładają się również zajęcia wychowania fizycznego.  Odpowiednio dobrane ćwiczenia wpływają na kondycję i sprawność, która u tancerza jest kluczowa.
 
dyplom  Zdjęcie 
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

rok szkolny 2018/2019
______________________

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 

Uczennice klasy 5 i III gimnazjum uzyskały tytuł laureata konkursu recytatorskiego w Radomiu.
Uczennica klasy 1 zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym (poezja patriotyczna).
Grupa uczniów klas 4 miała wystawę prac w GOK w Grójcu.
Uczeń klasy 1 zajął I miejsce, a jego koleżanka z klasy otrzymała wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym.
Uczennica oddziału przedszkolnego zajęła II miejsce, uczeń tego samego oddziału uzyskał wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym.
Uczennica klasy 8 otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum w Sulejówku, otrzymała tytuł laureata konkursu plastycznego IPN.
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w piłce nożnej na etapie powiatowym.
Uczniowie klasy 6 zajęli III miejsce na etapie powiatowym w tenisie stołowym.
Uczniowie klasy III gimnazjum zajęli II miejsce na etapie powiatowym w tenisie stołowym.
Uczennice klasy III gimnazjum zajęły III miejsce na etapie powiatowym w tenisie stołowym.
Uczeń klasy 8 zajął I miejsce na szczeblu powiatowym w biegu na 300 m, w biegach przełajowych III miejsce.
Uczniowie klasy 2 zajęli miejsca na podium w biegach przełajowych oraz zawodach pływackich na szczeblu międzypowiatowym.
Uczeń klasy 7 oraz uczennice klasy 2 zajęli II miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca.
Uczniowie szkoły podstawowej zajęli I, III i IV miejsce w konkursie gminnym "Matematyka w przyrodzie".
 
 
 

luty - marzec 2019 
ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM
A. Durajczyk
________________________
 

 
   W lutym i marcu uczniowie powiatu kozienickiego rywalizowali w rozgrywkach w tenisie stołowym. Jak co roku nasi uczniowie zajęli miejsca na podium:
 III miejsce - Mikołaj Stefanowicz, Jakub Wasilewski oraz Karol Pogoda
 III miejsce - Milena Leszczyńska i Daria Zaręba
 II miejsce  - Kacper Jaworski, Dawid Zaręba oraz Daniel Skrzypczak
    Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

rok szkolny 2017/2018
______________________

PODSUMOWANIE I SEMESTRU
najlepsi uczniowie  - czytaj
_______________________________

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018    

  • Uczniowie klasy VIII zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu IPN.
  • Uczeń klasy III gim. zajął II miejsce w konkursie wiedzy pożarniczej, etap powiatowy.
  • Uczennice kl. II gimnazjum oraz oddziału 0 b reprezentowały szkołę w konkursie recytatorskim, etap pozaszkolny.
  • Uczennica kl. 1a otrzymała wyróżnienie w konkursie wokalnym, etap powiatowy.
  • 5 uczniów szkoły podstawowej zajęło miejsca na podium w biegach przełajowych, etap powiatowy,
  • czennica klasy IIIA gim. została nagrodzona w Radomskiej Gali Wolontariatu Ośmiu Wspaniałych.
  • Uczennice klasy II gimnazjum zajęły II miejsce w powiatowych, III miejsce w międzypowiatowych zawodach w tenisie stołowym.
  • Chłopcy z kl. II gimnazjum uzyskali I miejsce, z VII - IV miejsce w zawodach powiatowych, IV w międzypowiatowych w tenisie stołowym. ·
  • Chłopcy z klas szkoły podstawowej w piłce nożnej na etapie powiatowym zajęli II miejsce.
  • Dziewczęta z klas gimnazjalnych w piłce siatkowej na etapie powiatowym zajęły IV miejsce.
  • Grupa uczniów klas 4 miała wystawę prac w GOK Grójec.

rok szkolny 2016/2017
______________________

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  • Julia  Dyga –wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na temat Generała Władysława Andersa kategoria szkoły podstawowe.
  • III miejsce w  POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ w kategorii dziewcząt, klasy gimnazjalne, zawody powiatowe.
  • III miejsce w zawodach powiatowych w piłkę halową, uczniowie kl. 4-5.
  • Kacper Jaworski, Dawid Zaręba, Dawid Skrzypczak - III miejsce w finale MIĘDZYPOWIATOWYM ZIEMI RADOMSKIEJ w tenisie stołowym chłopców, klasy gimnazjalne.
  • Kacper Jaworski, Dawid Zaręba, Dawid Skrzypczak – I miejsce w tenisie stołowym chłopców, klasy gimnazjalne, zawody powiatowe.
  • Marta Jagiełło, Julia Popiel – III miejsce w tenisie stołowym, zawody powiatowe.
  • I miejsce w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT, klasy gimnazjalne, zawody powiatowe.
  • Patrycja Sprzęczka – laureatka XXXIV MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO, konkurs wojewódzki.
  • Julia Paradowska – wyróżnienie w XXXIV MAŁYM KONKURSIE RECYTATORSKIM, eliminacje powiatowe.
  • Dorota Pisarek, wyróżnienie w konkursie recytatorskim, konkurs powiatowy.
  • Martyna Bartnik, wyróżnienie w konkursie recytatorskim, konkurs powiatowy.
  • Nikola Kowalska – wyróżnienie w XXXIV MAŁYM KONKURSIE RECYTATORSKIM, konkurs powiatowy.
  • Julita Zawodnik – finalistka XV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK.
  • Julita Zawodnik, I miejsce  w VIII KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK, konkurs powiatowy.
  • Julita Zawodnik – wyróżnienie w XV EDYCJI KONKURSU TULIPANADA 2017, konkurs wokalny.
  • Julita Zawodnik – wyróżnienie w XVI MAZOWIECKIM FESTIWALU DZIECIECEJ  MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ ASTERIADA, konkurs wokalny.
  • Natalia Pogoda – wyróżnienie w konkursie muzycznym, konkurs powiatowy.
  • Natalia Pogoda – II miejsce w konkursie wokalnym WARKA MUSIC SHOW.
  • Natalia Kotlarz – wyróżnienie w wokalnym konkursie powiatowym – WARKA MUSIC SHOW.
  • Natalia Kotlarz – wyróżnienie w wokalnym konkursie powiatowym,  KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.
  • Karol Konarski – VIII miejsce w zawodach WARKA BIEGA, zawody powiatowe.
  • Sara Wituszyńska – I miejsce w zawodach WARKA BIEGA, zawody powiatowe.
  • Karol Trociński – II miejsce w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM, kategoria klasy IV – VI, zawody powiatowe.
  • Karol Trociński -  III miejsce w WALENTYNKOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO, zawody pozaszkolne.
  • Kamil Bratos -  II miejsce w WALENTYNKOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO, zawody pozaszkolne.
  • Dawid Zaręba – I miejsce w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM, kategoria młodzież chłopcy, zawody powiatowe.
  • Damian Strzelczyk – I miejsce w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SZTUK WALKI, kategoria dzieci starsze.
  • II miejsce uczniów klas gimnazjalnych w XXIV KONKURSIE MUZYCZNO – TANECZNYM MUSIC – DANCE, taniec ludowy, konkurs powiatowy.

_______________________________ 

              Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym              

rok szkolny 2015/2016
______________________

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016
Zespół Szkół w Grabowie nad Pilicą:

    1. Konkurs międzygminny „You can sing” – Natalia Bojdzińska, uczennica kl. IIA gimnazjum– 1 miejsce,  2 uczennice klasy 5 szkoły podstawowej – Katarzyna Ośka i Zuzanna Janowska wyróżnienie.
    2. Konkurs ogólnopolski, plastyczny –Patrycja Boćkowska, uczennica klasy 2b, I miejsce.
    3. Konkurs na szczeblu powiatowym, plastyczny –Anna Janowska, uczennica klasy 2b, wyróżnienie.
    4. Konkurs recytatorski, etap powiatowy – Sandra Pachocka, uczennica oddziału przedszkolnego, wyróżnienie, Natalia Pogoda, uczennica kl. 3a szkoły podstawowej, wyróżnienie.
    5. Konkurs recytatorski poezji patriotycznej, etap międzypowiatowy – Dorota Pisarek, uczennica kl. 6b szkoły podstawowej, 1 miejsce.
    6. Konkurs wokalny, międzygminny Warka Music Show – Natalia Kotlarz, uczennica oddziału przedszkolnego, wyróżnienie.
    7. Konkurs plastyczny „Wielkanocna zawieszka” na szczeblu powiatowym – Amelia Sawicka, uczennica klasy 1b szkoły podstawowej, 1 miejsce.
    8. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny- udział Weroniki Rączki, uczennicy kl. III gimnazjum w etapie rejonowym.
    9. Zawody w piłkę nożną, etap powiatowy – chłopcy klas II i III gimnazjum, III miejsce.
    10. Zawody w piłkę nożną, etap powiatowy – dziewczęta klas II i III gimnazjum, II miejsce.
    11. Zawody w piłkę koszykową, etap powiatowy - chłopcy kl. II i III gimnazjum, etap powiatowy, III miejsce.
    12. Zawody w piłkę koszykową, etap powiatowy - dziewczęta gimnazjum, etap powiatowy, II miejsce.
    13. Zawody w tenisie stołowym, etap powiatowy – dziewczęta z gimnazjum, II miejsce.
    14. Zawody w tenisie stołowym, etap powiatowy – chłopcy z gimnazjum, II miejsce.
    15. Zawody w tenisie stołowym, etap powiatowy – chłopcy ze szkoły podstawowej, II miejsce.
    16. Zawody w tenisie stołowym, etap międzypowiatowy – chłopcy ze szkoły podstawowej, II miejsce, awans na Mazowsze.
    17. Zawody międzyszkolne, piłka nożna Coca Cola Cup 2016 – dziewczęta kl. I-III gimnazjum, IV miejsce.
    18. Zawody międzyszkolne, 6 Edycja Turnieju o Puchar Premiera RP – dziewczęta kl. 4-5, II miejsce.
    19. Zawody międzyszkolne, 6 Edycja Turnieju o Puchar Premiera RP – dziewczęta kl. 6 szkoły podstawowej i I gimnazjum, II miejsce.
    20. Zawody międzyszkolne, 6 Edycja Turnieju o Puchar Premiera RP – chłopcy kl. 4-5, III miejsce.
    21. Zawody międzyszkolne, 6 Edycja Turnieju o Puchar Premiera RP – chłopcy kl. 6 szkoły podstawowej i I gimnazjum,  I miejsce i awans do I etapu w Radomiu.
    22. Zawody międzyszkolne, Turniej Piłki Nożnej Głowaczów 2015 – chłopcy kl. 4-5, IV miejsce.
    23. Zawody w minipiłkę koszykową, etap powiatowy – dziewczęta kl. 5 i 6 szkoły podstawowej, II miejsce.
    24. Piłka koszykowa, dziewczęta kl. 5 powiat II miejsce.
Drużyna w składzie:

1.    Aleksandra Kęsik
2.    Natalia Bojdzińska
3.    Małgorzata Górka
4.    Klaudia Wituszyńska
5.    Patrycja Stefaniak 
6.    Klaudia Cichowlas
7.    Magdalena Maciejczak 
8.    Natalia Olczak
9.    Emilia Rębska
10.   Julia Popiel 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

(Grabów nad Pilicą)


    1. Klasa 5 i 6 PSP chłopcy - II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE.
    2. Klasa 6 PSP dziewczęta – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ.
    3. Klasa 6 PSP dziewczęta – II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ.
    4. Klasy I PG dziewczęta – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ.
    5. Klasy II i III PG dziewczęta – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ.
    6. Dziewczęta PG - II miejsce w MIĘDZYPOWIATOWYCH MISTRZOSTWACH W PIŁCE KOSZYKOWEJ.
    7. Klasy IIPG dziewczęta – III miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ.
    8. Dziewczęta PG - III miejsce w MIĘDZYPOWIATOWYCH MISTRZOSTWACH W PIŁCE NOŻNEJ.
    9. Kl. PG dziewczęta – I miejsce ORLIK BASKETMANIA, ETAP POWIATOWY.
    10. KL. PG dziewczęta – II miejsce MIĘDZYPOWIATOWE, ORLIK BASKETMANIA.
    11. KL. PSP dziewczęta – I miejsce MIĘDZYPOWIATOWE, ORLIK BASKETMANIA.
    12. KL. PSP dziewczęta – VIII miejsce MISTRZOSTWA POLSKI , ORLIK BASKETMANIA, BYDGOSZCZ.
    13. KL. PSP dziewczęta – VIII miejsce MISTRZOSTWA POLSKI , ORLIK BASKETMANIA, ŁÓDŹ.
    14. Klasy 4-5 dziewczęta – Zawody Sportowe „TYMBARK Z PODWÓRKA NA STADION” – II miejsce, etap międzyszkolny.
    15. Klasy 4-5 chłopcy – Zawody Sportowe „TYMBARK Z PODWÓRKA NA STADION” – III miejsce, etap międzyszkolny.
    16. Klasy 4-5 chłopcy - Zawody Sportowe O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁKĘ NOŻNĄ – III miejsce.
    17. kl. 6 PSP i I PG chłopcy - Zawody Sportowe O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁKĘ NOŻNĄ– II miejsce.
    18. Klasy 4-5 dziewczęta – Zawody Sportowe O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁKĘ NOŻNĄ,– I miejsce.
    19. Klasy PSP chłopcy – III miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ.
    20. Klasy PSP dziewczęta – II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ.
    21. Klasy PSP dziewczęta – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ.
    22. Klasy PSP dziewczęta – II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ.
    23. Klasy PSP dziewczęta – I miejsce w MIĘDZYGMINNYCH MISTRZOSTWACH W PIŁCE NOŻNEJ.
    24. Uczeń klasy III PG – II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM.
    25. Dziewczęta kl. PG – V miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM.
    26. Uczennica klasy 3 PSP – I miejsce w IV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BEZPIECZNIE NA WSI” - ETAP POWIATOWY.
    27. Uczennice klasy 6, 1 oraz 2 PSP – WYRÓŻNIENIA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM –POEZJA PATRIOTYCZNA, ETAP POWIATOWY.
    28. Uczennica kl. 1 PSP - WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE RECYTATORSKIM – ETAP ŚRODOWISKOWY.
    29. Uczennica kl. 1 PSP – I MIEJSCE W KONKURSIE TANECZNYM – ETAP ŚRODOWISKOWY.
    30. Uczeń klasy 2 PSP- II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM.
    31. Uczennica klasy II PG – wyróżnienie w II MAZOWECKIM FESTIWALU TEATRÓW SZKOLNYCH IM. WOJCIECHA SIEMIONA W GRÓJCU.
    32. Uczniowie kl. PSP – I, II i III miejsce w GMINNYM FESTIWALU PIOSENKI ZIMOWEJ.
    33. Uczeń klasy 1 PSP – II MIEJSCE W PIŁCE NOŻNEJ – ETAP ŚRODOWISKOWY.
    34. Uczeń klasy 3 PSP – I MIEJSCE - SZOPKA BOŻONARODZENIOWA, ETAP POWIATOWY.
    35. Uczennica klasy IIIPG – PRZEJŚCIE DO ETAPU REJONOWEGO W KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA POLSKIEGO

Sekretariat szkoły
czynny w godz. 7.00 - 15.00
tel./fax 48 662 70 27

DYREKTOR
mgr Edyta Lusarczyk

WICEDYREKTOR
mgr Agnieszka Durajczyk 

 

 
 

  
 
WSPIERAJ AKCJĘ PAJACYK
 
 
 
Admin:    
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem