KOŁO dziennikarskie

Moja szkoła jest najlepsza

KOŁO DZIENNIKARSKIE

Niedziela, Listopad 4, 2018, 21:19

„Wielkim kunsztem  wykazuje się nauczyciel,
który potrafi sprawić,
że twórcze wyrażanie siebie
i nabywanie wiedzy staje się
źródłem radości.”
ALBERT EINSTEIN

Dnia 11 października 2018 roku w Szkole Podstawowej  w Grabowie nad Pilicą miała miejsce uroczysta Akademia, która została zorganizowana przez uczniów dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Święta Edukacji Narodowej. W apelu brali udział: nauczyciele, dyrekcja szkoły, panie woźne, panowie konserwatorzy oraz uczniowie wszystkich klas.

Akademia rozpoczęła się o godzinie 7:55. Prowadziła ją Małgorzata Bogumił – uczennica klasy IIIA PG, która złożyła najszczersze życzenia wszystkim pracownikom szkoły, a następnie dzieci zaprezentowały żartobliwe wiersze i podziękowały za trud wkładany w nasze wychowanie i edukację. Pod koniec uroczystej akademii wszyscy uczniowie krzyknęli głośno i wyraźnie ,,DZIĘKUJEMY”!

Następnie głos zabrała pani dyrektor Edyta Lusarczyk, która podziękowała uczniom za zorganizowanie akademii oraz panu Danielowi Porczyńskiemu za czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości.
Nauczyciele naszej szkoły byli bardzo zadowoleni z przebiegu ceremonii oraz sposobu wyrażenia wdzięczności przez uczniów.

Uważam, że była to efektowna i dowcipna uroczystość,  i warto włożyć w organizację takich spotkań serce, i wysiłek, by później móc oglądać uśmiech na twarzy naszych nauczycieli, bo dzięki nim stajemy się mądrzejsi każdego dnia.

Marta M. i zespół koła dziennikarskiego

Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe