AKTUALNOŚCI...

___  ROK SZKOLNY 2024/2025  ___

Informujemy, że w związku z remontem szkoły podstawowej,

inauguracja roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się 6 września w piątek.

Zajęcia dydaktyczne odpracowane będą w terminie późniejszym.

27.08.2024
2 września - pierwszy dzień w przedszkolu
Dorota Miklińska

Pierwszy dzień w przedszkolu jest trudnym momentem zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dla dziecka to bardzo duże przeżycie, znajdzie się w zupełnie nowej sytuacji, nowym miejscu, wśród nowych kolegów i obcych pań. Dla rodziców to również stres, niepewność i lęk o własne dziecko.

To naturalne, że taka zmiana w życiu może wywoływać niepokój i może być źródłem stresu, dlatego chcemy Państwu udzielić kilku porad, jak pomóc dziecku i sobie w tej sytuacji (...)

czynny
w godz. 7.00 - 15.00