DNI SPORTU 2024

-------
klasy 4-8

Andrzej Chrabąszcz

W dniach 17.06-18.06.2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody w ramach Dni Sportu. W poniedziałek rozgrywki rozpoczęły klasy 1-3. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny. W pierwszej konkurencji biegów z przeszkodami I miejsce zajęła klasa 3b, II miejsce zajęła klasa 3a, natomiast miejsce III - klasa 2, a miejsce IV - klasa 1. W rywalizacji wzięło udział ponad 60 uczniów (dziewcząt i chłopców).
W drugiej części zawodów odbyły się rozgrywki w piłce nożnej drużyn mieszanych. Rozegrano sześć spotkań w systemie „każdy z każdym”. W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyła klasa 3b, II miejsce – klasa 3a, III miejsce – klasa 2, IV miejsce - klasa 1.
Na zakończenie rozgrywek pani dyrektor Edyta Lusarczyk wręczyła pamiątkowe dyplomy.
Organizatorami prowadzącymi rozgrywki sportowe byli: Andrzej Janas, Andrzej Chrabąszcz, Piotr Dróżdż.

W drugim dniu rozgrywek sportowych wzięło udział ponad 100 uczniów z klas 4–8. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn mieszanych, które rozegrały w sumie 15 meczów w piłce nożnej. W wyniku rywalizacji I miejsce zdobyła klasa 7a, II miejsce - klasa 6, III miejsce - klasa7 b, IV miejsce - klasa 5, V miejsce – klasa 4a, VI miejsce klasa 4b.
Na zakończenie zawodów w ramach Dni Sportu nagrody oraz dyplomy dla najlepszych drużyn wręczyła pani dyrektor Edyta Lusarczyk.
W organizacji oraz sprawnym przeprowadzeniu zawodów uczestniczyli: Andrzej Janas, Andrzej Chrabąszcz, Paweł Pacholski, Piotr Dróżdż.

W tym dniu pani dyrektor Edyta Lusarczyk wręczyła dyplomy uczniom za wybitne osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2023/2024. Ponad 50 dyplomów otrzymali uczniowie biorący udział w powiatowych zawodach w piłce nożnej i tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Największy tegoroczny sukces osiągnęli chłopcy w kategorii wiekowej klas 4-6 w Powiatowym Turnieju w Tenisie Stołowym zdobywając I miejsce. Wszyscy uczestnicy zawodów powiatowych zostali poinformowani, że otrzymają stypendia sportowe.

czynny
w godz. 7.00 - 15.00